AKTUELLT
Årets första nummer av Aquadrip-Nytt!
Nu är våren i antågande och då kommer också vårens nummer av Aquadrip-Nytt. I detta nummer skriver vi om vårfyllning, recirkulering mm.
Läs mer »
 
VATTENMAGAZINET
I årets första nummer av Vattenmagazinet skriver vi om vårt sortiment av filter för filtrering av kylvatten.
Läs mer »
 
FLER NYHETER

Kontakta oss

Välkommen att besöka eller ringa någon av våra duktiga medarbetare
Postadress:
Aquadrip AB
Box 8008
SE-350 08 Växjö

Tel. +46 (0)470 71 81 91
Fax. +46 (0)470 71 81 99
info@aquadrip.se
Besöksadress:
Illervägen 7
SE-352 45 Växjö

Öppetider:
Måndag-fredag 7.30-16.00

Kundtjänst och ordermottagning

Maria Karlsson
0470-71 81 92
mia@aquadrip.se
Ulrica Ljunggren
0470-71 81 91
ulrica@aquadrip.se
Maria Österberg
0470-71 81 98
maria@aquadrip.se

Vattenteknik

Ola Johansson
Försäljning & rådgivning
0470-71 81 93

ola@aquadrip.se

Anders Westlund
Försäljning & rådgivning
0470-71 81 96

anders@aquadrip.se

Bevattning

Fredrick Sehlberg

Försäljning & rådgivning
0470-71 81 94
fredrick@aquadrip.se

Martin Seebass
Försäljning & rådgivning
0470-71 81 99
martin@aquadrip.se

Jesper Gedenryd

Försäljning & rådgivning
0470-71 81 97
jesper@aquadrip.se

NYHETSBREV
Skriv din mailadress i fältet nedan och klicka ”Skicka”.
Verksamhetsområde

SÖK I SAJTEN
Aquadrip AB  Box 8008, SE-350 08 VÄXJÖ  T: +46 (0)470 71 81 91  F: +46 (0)470 71 81 99  info@aquadrip.se